Skoči na glavno vsebino

Petek, 23. 9. 2016, so se vsi učenci naše šole (razen tretji razredi) pomerili v šolskem krosu. Proga je bila odlično pripravljena in preizkusili so jo vsi učenci. Tekmovanje so začeli najmlajši učenci in sicer so se na progo najprej podale prvošolke, takoj za njimi prvošolci, nato pa vsi ostali, vse do devetega razreda. Učenci prve triade so odtekli en krog, učenci druge triade dva kroga, najstarejši učenci pa so morali preteči 1000 m dolgo progo. Vreme je bilo sončno in odlično za tek. Navijali  smo za  vse tekače, ki so v tek vložili vse moči. S toplim aplavzom smo pozdravili vsakogar, ki je pritekel v cilj, ne glede na rezultat. Marsikdo je bil s svojim dosežkom na krosu zadovoljen, nekateri pa so kljub vloženemu trudu zaostali za najhitrejšimi.

Po končanem tekmovanju je sledila svečana podelitev priznanj za najmlajše in za učence od 4.  do 9. razreda, nato so se odpravili nazaj v šolo, kjer jih je čakalo toplo kosilo.