Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši!

Ob obeležitvi Svetovnega dneva hrane in Svetovnega dneva boja proti lakoti bomo skupaj s krajevnim odborom Rdečega križa Maribor izvedli dobrodelno akcijo »Drobtinica 2016«.Na stojnici v hipermarketu Tuš Pobrežje bomo v soboto, 15. 10. 2016, med 8. in 12. uro v zameno za denarne prispevke ponujali kruh in pekovske izdelke. Izkupiček bomo v celoti namenili za šolsko prehrano otrok naše šole iz socialno šibkejših okolij.

Vabimo vse naše učence in njihove starše, da v čim večjem številu obiščete našo stojnico in podprete naš humanitarni projekt.

Svetovalna delavka:                                                                                           Ravnateljica:

Urška Bertoncelj, prof.                                                                                       mag. Špela Drstvenšek, prof.

Dostopnost