Seznam dnevov dejavnosti

Datumi in okvirne cene se lahko zaradi objektivnih razlogov (vreme, sprememba cene vstopnic …) spremenijo.

O podrobni izvedbi bodo učenci ter starši seznanjeni pet dni pred izvedbo posameznega dneva dejavnosti pisno ali preko spletne strani šole.

  1. RAZRED
Dan dejavnosti Datum Tema Vodja Stroški*
1. naravoslovni 26. 9. 2019 Obisk kmetije Nina Stramlič 2,0
2. naravoslovni 9. 1. 2020 Skrb za zdravje Barbara Vorih 0,0
3. naravoslovni 22. 4. 2020 Eko dan Lucija Celcer 0,0
1. kulturni 3. 12. 2019 Gledališka predstava Mica pri babici Valerija Domajnko 7,0
2. kulturni 9. 12. 2019 120. obletnica šole Sara Menard 2,0
3. kulturni 7. 2. 2020 Slovenski kulturni praznik Mihelca Nedoh 3,0
4. kulturni 21. 5. 2020 Zaključek bralne značke in filmska vzgoja Lucija Celcer 7,0
1. tehniški 13. 11. 2019 Poklici Nina Stramlič 0,0
2. tehniški 25. 11. 2019 Izdelki za bazar Andreja Lješnjak 3,0
3. tehniški 18. 3. 2020 Darilo za mamo Mojca Riedl 3,0
1. športni 6. 9. 2019 Ajdin otroški tek Živa Podbevšek 2,0
2. športni 15. 10. 2019 Pohodništvo – Stražun Anita Ragolič 0,0
3. športni 28. 1. 2020 Zimski športni dan Andreja Lješnjak 0,0
4. športni 18. 4. 2020 Druženje generacij – pohodništvo (petek) Mojca Mandl 0,0
5. športni 26. 5. 2020 Atletika Valerija Domajnko 0,0
Skupaj 29,0
  1. RAZRED
Dan dejavnosti Datum Tema Vodja Stroški*
1. naravoslovni 26. 9. 2019 Akvarij – terarij Mihelca Nedoh 3,8
2. naravoslovni 9. 1. 2020 Skrb za zdravje Barbara Vorih 0,0
3. naravoslovni 22. 4. 2020 Eko dan Lucija Celcer 0,0
1. kulturni 3. 12. 2019 Gledališka predstava Mica pri babici 2. a razred Valerija Domajnko 7,0
4. 12. 2019 Gledališka predstava Mica pri babici 2.b razred
2. kulturni 9. 12. 2019 120. obletnica šole Sara Menard 2,0
3. kulturni 7. 2. 2020 Slovenski kulturni praznik Mihelca Nedoh 3,0
4. kulturni 21. 5. 2020 Zaključek bralne značke in filmska vzgoja Lucija Celcer 7,0
1. tehniški 13. 11. 2019 Poklici Nina Stramlič 0,0
2. tehniški 25. 11. 2019 Izdelki za bazar Andreja Lješnjak 3,0
3. tehniški 18. 3. 2020 Darilo za mamo Mojca Riedl 3,0
1. športni 6. 9. 2019 Ajdin otroški tek Živa Podbevšek 0,0
2. športni 15. 10. 2019 Pohodništvo – Stražun Anita Ragolič 0,0
3. športni 28. 1. 2020 Zimski športni dan Andreja Lješnjak 0,0
4. športni 18. 4. 2020 Druženje generacij – pohodništvo (petek) Mojca Mandl 0,0
5. športni 26. 5. 2020 Atletika Valerija Domajnko 0,0
Skupaj 28,8

 

  1. RAZRED
Dan dejavnosti Datum Tema Vodja Stroški*
1. naravoslovni 26. 9. 2019 Mariborska tržnica Mojca Riedl 2,0
2. naravoslovni 9. 1. 2020 Skrb za zdravje Barbara Vorih 0,0
3. naravoslovni 22. 4. 2020 Eko dan (ŠVN) Andreja Lješnjak 0,0
1. kulturni 3. 12. 2019 Gledališka predstava Mica pri babici 3. b deklice Valerija Domajnko 7,0
4. 12. 2019 Gledališka predstava  Mica pri babici 3. a deklice
5. 12. 2019 Gledališka predstava Mica pri babici 3. b dečki
2. kulturni 9. 12. 2019 120. obletnica šole Sara Menard 2,0
3. kulturni 7. 2. 2020 Slovenski kulturni praznik Mihelca Nedoh 3,0
4. kulturni 21. 5. 2020 Zaključek bralne značke in filmska vzgoja Lucija Celcer 7,0
1. tehniški 13. 11. 2019 Poklici Nina Stramlič 0,0
2. tehniški 25. 11. 2019 Izdelki za bazar Andreja Lješnjak 3,0
3. tehniški 18. 3. 2020 Darilo za mamo Mojca Riedl 3,0
1. športni 6. 9. 2019 Ajdin otroški tek Živa Podbevšek 0,0
2. športni 15. 10. 2019 Pohodništvo – Stražun Anita Ragolič 0,0
3. športni 28. 1. 2020 Zimski športni dan Andreja Lješnjak 0,0
4. športni 18. 4. 2020 Druženje generacij – pohodništvo (petek) Mojca Mandl 0,0
5. športni 26. 5. 2020 Atletika (ŠVN) Mojca Riedl 0,0
Skupaj 27,0
  1. RAZRED
Dan dejavnosti Datum Tema Vodja Stroški*
1. naravoslovni 26. 9. 2019 Orientacija, kompas Marjana Cafuta 0,0
2. naravoslovni 9. 1. 2020 Skrb za zdravje Stožer, Josipović Mašek 0,0
3. naravoslovni 22. 4. 2020 Eko dan Bertoncelj, Vrtarič 0,0
1. kulturni 4. 12. 2019 Gledališka predstava Mica pri babici 4. a in 4. b razred Bojana Stožer 7,0
5. 12. 2019 Gledališka predstava Mica pri babici 4. c razred
2. kulturni 9. 12. 2019 120. obletnica šole Organizacijski odbor 2,0
3. kulturni 22. 5. 2020 Zaključek bralne značke in filmska vzgoja Josipović Mašek, Kolarić 7,0
1. tehniški 11. 9. 2019 Pikin festival Marjana Cafuta 15,0
2. tehniški 13. 11. 2019 Poklici Petra Vrtarić 0,0
3. tehniški 25. 11. 2019 Izdelki za bazar Marjana Cafuta 3,0
4. tehniški 17. 3. 2020 Lesena škatlica Petra Vrtarić 0,0
1. športni 6. 9. 2019 Ajdin otroški tek Franja Protner 0,0
2. športni 15. 10. 2019 Pohodništvo – Gorca Petra Vrtarić 0,0
3. športni 28. 1. 2020 Zimski športni dan Gregor Smolar    2 do 15,0
4. športni 18. 4. 2020 Druženje generacij – pohodništvo Protner, Smolar, Kolednik 0,0
5. športni 26. 5. 2020 Atletika Gregor Smolar 3,0
Skupaj 3548,0
  1. RAZRED
Dan dejavnosti Datum Tema Vodja Stroški*
1. naravoslovni 4. 6. 2020 Življenje v vodi in ob njej (ŠVN) Mateja Lorber 0,0
2. naravoslovni 9. 1. 2020 Skrb za zdravje Bojana Stožer 0,0
3. naravoslovni 22. 4. 2020 Eko dan – Center Naprej Bojana Stožer 0,0
1. kulturni 5. 12. 2019 Gledališka predstava Mica pri babici Bojana Stožer 7,0
2. kulturni 9. 12. 2019 120. obletnica šole Organizacijski odbor 2,0
3. kulturni 22. 5. 2020 Zaključek bralne značke in filmska vzgoja Kolarić, Lorber 7,0
1. tehniški 11. 9. 2019 Pikin festival Marjana Cafuta 15,0
2. tehniški 13. 11. 2019 Poklici Bojana Stožer 0,0
3. tehniški 25. 11. 2019 Izdelki za bazar Mateja Lorber 3,0
4. tehniški 17. 3. 2020 Zmaj, vetromer Mateja Lorber 0,0
1. športni 6. 9. 2019 Ajdin otroški tek Gregor Smolar 0,0
2. športni 15. 10. 2019 Pohodništvo (ŠVN) Mateja Lorber 0,0
3. športni 28. 1. 2020 Zimski športni dan Gregor Smolar    2 do 15,0
4. športni 18. 4. 2020 Druženje generacij – pohodništvo Protner, Smolar, Kolednik 0,0
5. športni 26. 5. 2020 Atletika Gregor Smolar 3,0
Skupaj 3548,0
  1. RAZRED
Dan dejavnosti Datum Tema Vodja Stroški*
1. naravoslovni 26. 9. 2019 Orientacija Aleksander Kelemina 0,0
2. naravoslovni 9. 1. 2020 Skrb za zdravje Eva Raušl 4,0
3. naravoslovni 22. 4. 2020 Eko dan Bertoncelj, Špec 0,0
1. kulturni 9. 12. 2019 120. obletnica šole Organizacijski odbor 2,0
2. kulturni 11. 12. 2019 Gledališka predstava Aleksandra Mirkanović 6,0
3. kulturni 22. 5. 2020 Zaključek bralne značke Kelemina, Kolarič 6,0
1. tehniški 13. 11. 2019 Poklici Ines Stajan 0,0
2. tehniški 25. 11. 2019 Izdelki za bazar Jožica Lešnik Švajger 3,0
3. tehniški 17. 3. 2020 Merjenje Jožica Špec 0,0
4. tehniški 8. 6. 2020 Lesna gradiva v modelarstvu Danijel Šic 3,0
1. športni 6. 9. 2019 Ajdin otroški tek Franja Protner 0,0
2. športni 15. 10. 2019 Pohod na Piramido Goran Kolednik 0,0
3. športni 28. 1. 2020 Zimski športni dan Gregor Smolar    2 do 15,0
4. športni 18. 4. 2020 Druženje generacij – pohodništvo (petek) Protner, Smolar, Kolednik 0,0
5. športni 26. 5. 2020 Atletika Gregor Smolar 3,0
Skupaj 2942,0
  1. RAZRED
Dan dejavnosti Datum Tema Vodja Stroški*
1. naravoslovni 26. 9. 2019 Orientacija (ŠVN) Andreja Ferk 0,0
2. naravoslovni 9. 1. 2020 Skrb za zdravje Eva Raušl 4,0
3. naravoslovni 22. 4. 2020 Eko dan Ajdič, Bertoncelj 0,0
1. kulturni 9. 12. 2019 120. obletnica šole Organizacijski odbor 2,0
2. kulturni 11. 12. 2019 Gledališka predstava Aleksandra Mirkanović 6,0
3. kulturni 22. 5. 2020 Zaključek bralne značke Kelemina, Kolarič 3,0
1. tehniški 13. 11. 2019 Poklici Nataša Tomašič 0,0
2. tehniški 25. 11. 2019 Izdelki za bazar Andreja Ferk 3,0
3. tehniški 17. 3. 2020 Umetna gradiva in reciklaža Jožica Lešnik Švajger 1,0
4. tehniški 8. 6. 2020 Ohhh, ti procenti! Ferk, Špec 0,0
1. športni 6. 9. 2019 Ajdin otroški tek Franja Protner 0,0
2. športni 15. 10. 2019 Pohod na Piramido Goran Kolednik 0,0
3. športni 28. 1. 2020 Zimski športni dan Gregor Smolar    2 do 15,0
4. športni 18. 4. 2020 Druženje generacij – pohodništvo (petek) Protner, Smolar, Kolednik 0,0
5. športni 26. 5. 2020 Atletika Gregor Smolar 3,0
Skupaj 2437,0
  1. RAZRED
Dan dejavnosti Datum Tema Vodja Stroški*
1. naravoslovni 26. 9. 2019 Matematični potep Andreja Ferk 0,0
2. naravoslovni 9. 1. 2020 Skrb za zdravje Eva Raušl 4,0
3. naravoslovni 22. 4. 2020 Eko dan Jožica Lešnik Švajger 2,0
1. kulturni 9. 12. 2019 120. obletnica šole Organizacijski odbor 2,0
2. kulturni 11. 12. 2019 Gledališka predstava Aleksandra Mirkanović 6,0
3. kulturni 22. 5. 2020 Zaključek bralne značke Kelemina, Kolarič 3,0
1. tehniški 13. 11. 2019 Izdelki za bazar Kerstin  Pori 3,0
2. tehniški 25. 11. 2019 Poklici Rosanda Cuder 3,0
3. tehniški 17. 3. 2020 Energetika Danijel Šic 1,0
4. tehniški 8. 6. 2020 Gradnja hiše Danijel Šic, David Cuder 0,0
1. športni 6. 9. 2019 Ajdin otroški tek Franja Protner 0,0
2. športni 15. 10. 2019 Pohod na Piramido Goran Kolednik 0,0
3. športni 28. 1. 2020 Zimski športni dan Gregor Smolar    2 do 15,0
4. športni 18. 4. 2020 Druženje generacij – pohodništvo (petek) Protner, Smolar, Kolednik 0,0
5. športni 26. 5. 2020 Atletika Gregor Smolar 3,0
Skupaj 2942,0
  1. RAZRED
Dan dejavnosti Datum Tema Vodja Stroški*
1. naravoslovni 26. 9. 2019 Vodovje Aleksander Kelemina 4,0
2. naravoslovni 9. 1. 2020 Skrb za zdravje Eva Raušl 4,0
3. naravoslovni 22. 4. 2020 Eko dan Bertoncelj, Pongračič 0,0
1. kulturni 9. 12. 2019 120. obletnica šole Organizacijski odbor 2,0
2. kulturni 11. 12. 2019 Gledališka predstava Aleksandra Mirkanović 6,0
3. kulturni 22. 5. 2020 Zaključek bralne značke Kolarič, Lešnik Švajger 3,0
1. tehniški 13. 11. 2019 Izdelki za bazar Silvia Prelog 3,0
2. tehniški 25. 11. 2019 Poklici Urška Bertoncelj 0,0
3. tehniški 17. 3. 2020 3D modeliranje  Šic, Lešnik Švajger 6,0
4. tehniški 11. 6. 2020 Priprave na valeto Raušl, D. Cuder 4,0
1. športni 6. 9. 2019 Ajdin otroški tek Franja Protner 0,0
2. športni 15. 10. 2019 Pohod na Piramido Goran Kolednik 0,0
3. športni 28. 1. 2020 Zimski športni dan Gregor Smolar 2 do 15
4. športni 18. 4. 2020 Druženje generacij – pohodništvo (petek) Protner, Smolar, Kolednik 0,0
5. športni 26. 5. 2020 Atletika Gregor Smolar 3,0
Skupaj 3750,0

 

Datumi in stroški se lahko zaradi objektivnih razlogov (vreme, sprememba cene vstopnic, prevoz …) spremenijo.

O podrobni izvedbi bodo učenci ter starši seznanjeni pet dni pred izvedbo posameznega dneva dejavnosti preko spletne strani šole.