Skoči na glavno vsebino

V Športnem parku Zrkovci  dne, 31.5. 2016, je potekalo občinsko  tekmovanje v odbojki na mivki za učenke in učence. Žal so naši učenci  izpadli v predtekmovanju. Učenke z kapetanko Loreno Lorber Fijok so igrale zelo dobro, saj se jim je za las izmuznilo prvo mesto. Igrala se je kvalitetna odbojka na mivki, saj so bile na igriščih  najboljše igralke iz nedavnega državnega klubskega tekmovanja v mali odbojki ekipa OŠ Kamnica in naša najboljša igralka Lorena Lorber Fijok. Naše učenke so premagale OŠ Leona Štuklja, OŠ Kamnica, OŠ Limbuš.

Vrstni red:

1. OŠ Kamnica 2

2. OŠ Toneta Čufarja

3 .OŠ Leona Štuklja

4. OŠ France Prešeren

2. mesto in srebrno medaljo so osvojile: Lorena Lorber Fijok, Daša Klajžar, Anaja Zagoranski Borko, Andreja Glavica Melanie Buhin.

Prve tri ekipe so udeleženke področnega tekmovanja, ki bo v Zrkovcih 15. 6. 2016.

Iskrene čestitke vsem igralkam.

Mentor: Franja Protner

 

Dostopnost