Skoči na glavno vsebino

Danes, 20.4. 2016,  je na OŠ Toneta Čufarja potekalo finalno tekmovanje za mlajše učenke v mali odbojki. V finale so se uvrstile 4. najboljše šole iz predtekmovanja ( OŠ Rada Robiča, OŠ Leona Štuklja, OŠ Kamnica in OŠ Toneta Čufarja).Za medalje je potekal napet boj, saj se je igrala zelo dobra odbojka in učenke so pokazale veliko odbojkarskega znanja.Naše učenke so igrale zelo dobro in zasedle 2. mesto –  srebrno medaljo . Izgubile so samo z OŠ Kamnica.

Končni vrstni red:

1. mesto –  OŠ Kamnica

2. mesto – OŠ Toneta Čufarja

3. mesto – OŠ Leona Štuklja

4.  mesto – OŠ Rada Robiča

Na področno tekmovanje se uvrstita prvi dve ekipi.

Iskrene čestitke za doseženo mesto vsem igralkam, še posebej mlajšim – šestošolkam, ki so prvič zaigrale za našo šolo.

Igrale so: Lorena Lorber Fijok, Daša Klajžar, Anaja Zagoranski Borko, Luna  Stefaniei Somer, Rebeka Šmigoc Višner, Pia Lenc, Liša Mujagić, Maša Tomažin, Klara Baklan, Maja Aristovnik.

Mentor: Franja Protner

Dostopnost